Konsultant ds. Wsparcia Klienta

  • Customer Care
  • Łódź, Poland

Job description

PizzaPortal.pl to dynamicznie rozwijająca się firma z branży e-commerce, będąca jednym z liderów w zamawianiu jedzenia przez internet.

Działamy w niezwykle interesującym obszarze łączącym nowe technologie z usprawnieniem codziennego życia naszych Klientów.

Dołącz do najlepszego zespołu! Codziennie czerpiemy z doświadczeń naszego inwestora - AmRest - wiodącego operatora restauracji w Europie, z takimi brandami jak: Pizza Hut, Starbucks, Burger King, KFC

W związku z rozwojem zespołu marketingu obecnie do naszego zespołu poszukujemy współpracowników na stanowisko:

Konsultant/ka ds. Wsparcia Klienta
Miejsce pracy: Łódź

Zadania, jakie na Ciebie czekają to m.in.:

  • Wsparcie Użytkowników i Restauracji w procesie realizacji zamówień, by zamawianie jedzenia poprzez nasz portal było świetnym doświadczeniem
  • Kontakt z Klientami za pośrednictwem telefonu, maila, czatu oraz mediów społecznościowych
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Dbanie o wizerunek firmy

Requirements

Potrzebujemy od Ciebie:

  • Energii i pozytywnego nastawienia do świata i ludzi
  • Gotowości do podjęcia pracy wg. grafiku
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego

Co możemy Ci zaoferować?:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie, nastawionej na sukces
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia rozległego doświadczenia na rynku
  • Przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej
  • Stały program szkoleniowy podnoszący kwalifikacje zawodowe
  • Ciągłe wsparcie i opiekę merytoryczną w trakcie pracy
  • Pakiet licznych benefitów w postaci: prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, dostawę świeżych owoców w wybrany dzień tygodnia, niezliczony wybór herbat i ziół, oraz kody rabatowe do wykorzystania u nas na PizzaPortal

Zapraszamy! Nie zwlekaj, prześlij nam swoją aplikację w postaci CV .

PizzaPortal.pl czeka na Ciebie!